Historie copyshopu sahá již do roku 1991 vznikem společnosti Proxima spol s.r.o. ,která
jako jedna z prvních firem v regionu, s cílem přiblížit kancelářskou techniku veřejnosti, otevřela v centru Karlových Varů kamennou prodejnu se zaměřením na kopírování a tisk dokumentů.
Stala se tak nedílnou součástí služeb poskytovaných široké veřejnosti v oblasti tisku, kancelářské techniky a hlavním prodejcem značky Canon v karlovarském kraji.
Společnost Proxima provozuje copyshop „Canon“ až do ledna 2018, kdy nastává zásadní zvrat a v provozu prodejny nově pokračuje copyshop Home COPY. Copyshop se od 1.2.2018 přesouvá
do nových prostor, nedaleko původní prodejny na adresu nám. Dr. M. Horákové 2042/18
(naproti MMKV, viz foto) . Home COPY nadále poskytuje stávající služby jako digitální tisk a kopírování, tisk letáků, vizitky, velkoformátový plnobarevný tisk a skenování, laminaci, vazby, knižní vazby, výrobu reklamních a dárkových předmětů, potisk textilu, výrobu razítek, prodej kancelářské techniky, spotřební materiál a nabídne i služby nové, jako např. tvorbu grafiky, výhodný velkonákladový tisk propagačních materiálů, potisk reklamního textilu sítotiskem, vyšívání , lisování cd, dvd a další.

Vážení zákazníci, tímto bychom Vás rádi přivítali v copyshopu Home COPY. Doufáme, že se u nás budete cítit jako „doma“ a uděláme vše pro Vaší maximální spokojenost. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, nebo navštívit. Rádi Vám připravíme řešení na míru.

Vaše Home Copy.

email: tisk@homecopy.cz
telefon: +420 704 009 675

Společnost Proxima spol. s.r.o. nadále působí jako prodejce a servisní středisko kancelářské techniky Canon.